Update 30.9.2015

Jde to pomalu, ale přece. A ještě to nekončí. Tedy tyto stránky. Cesta, jak už většina z Vás ví, skončila 29. května 2015, v den číslo 2000, na mši pro poutníky ve španělském Santiagu de Compostela. Od té doby jsem se moc k psaní nových článků nedostal a nebyl jsem si ani jistý budoucností těchto stránek. Přišla mi nezanedbatelná faktura na další rok provozu a nevypadalo to dobře. Ale v průběhu srpna se nám podařilo převést stránky k mnohem levnějšímu provozovateli, u kterého to klidně můžu nechat dalších deset let. Takže stránky poběží dál.

Už ale nebudou sloužit k informaci, kde právě jsem (modří už to po přečtení předchozího odstavce stejně vědí). K tomu vlastně přestaly sloužit hned po té, co jsem v Guatemale přišel o denní fotky a nemohl updatovat galerii Faces. To jsem zároveň přestal updatovat i itinerář a mapu.

Chtěl bych z těchto stránek udělat takovou hezkou památku na mou velkou cestu: "Kolem světa za 2000 dnů." Věřím, že to stále dokáže zaujmout a inspirovat spoustu lidí. A k tomu budu potřebovat postupně doplnit údaje do itineráře a mapy, přidat denní fotky, dopsat články 1850 dnů, 1900 dnů, 1950 dnů a 2000 dnů a některé další.

Taky bych chtěl časem přepsat články 0 dnů až 400 dnů, které jsem psal jen jako stručné jednostránkové přehledy a zdaleka neobsahují takovou šíři informací, jako články pozdější. Aby pak každému novému návštěvníku stačilo přečíst jen všechny padesátidenní články a měl přehled o celé cestě.

Dále chci předělat články "O těchto stránkách" a "O této cestě" a updatovat v nich skutečnost, že tato cesta nakonec vůbec nebyla cestou Andrey a mne, ale že se stala jen mou cestou. Taky celé záhlaví stránek bylo připraveno pro dva cestovatele, naše fotky, fyzické a psychické pocity a po té, co Andrea svou cestu ukončil, by to chtělo předělat je jen pro jednoho uživatele. Navíc se poté, co Google kompletně předělal zobrazení svých map, rozbilo zobrazení mapy v záhlaví stránky, takže by to chtělo taky úplně změnit. No uvidíme. A snad stihnu ještě v roce 2015 dopsat "O Frantovi (2015)" o pocitech z celé cesty.

Možná jste si všimli, že jsem v posledních dvou měsících aktualizoval denní fotky (http://unpreparedtravellers.com/en/unprepared-faces) a itinerář (http://www.unpreparedtravellers.com/unprepared-itinerary) až do dne číslo 1750. Postupně, jak budu dopisovat články 1850 dnů a dál, budu fotky i itinerář dál aktualizovat. Mapa cesty k 1.1.2015 je pak zde: http://www.unpreparedtravellers.com/sites/default/files/W11_Atitlan.jpg

Takže mi fanděte, ať stihnu co nejdřív dopsat nějaké další články. Plán jsem rozepsal na stránce http://www.unpreparedtravellers.com/next-article , ale určitě se to zase trochu protáhne.

Během října sem aspoň začnu dávat vybrané fotky z PCT (které viděli ti, co přišli do klubu cestovatelů při mém návratu) a k nim přidám deník z PCT. Tahle kombinace docela dobře přiblíží atmosféru celého pochodu den po dnu.

Howgh.

Komentáře

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Super, že jsi to nakonec

Super, že jsi to nakonec nezabalil a dopíšeš zbytek cesty, těším se na další články. Znovu nechávám stránku permanentně otevřenou a začínám dočítat, co jsem zameškala :-)

To jo, ale to mi jeste zabere

To jo, ale to mi jeste zabere casu ... :-)

Skvělý

Dlouho jsem tu nebyl a je to moje smůla :-)
Skvělý, že stále píšeš. Já prostě jen mnusím víc číst :-)

To teda mnusis! :-)

Ale doctes to rychle, ja ted spis jenom upravuju fotky z PCT a pomalu dopisuju 1850 dnu, ale hrozne dlouho mi to trva, protoze to nema tu dejovou linii, co to melo jindy ...

Děkuji za stránky, četl jsem

Děkuji za stránky, četl jsem je drahně let a rád je budu číst dál.

To jsem moc rad, diky.

To jsem moc rad, diky.

Paráda

Skvělý, skvělý, skvělý, ať psavecký elán vydrží, měl jsem ohromnou radost, když jsem se tentokrát po delším čase na stránky podíval a vykouklo na mě hned několik nových příspěvků, díky moc, budu zase nahlížet pravidelně:-)

Super :-)

Super :-)

bezva

Už jsem ztrácel naděje! Jsem xmrti rád že to dopíšeš. Rád si to pročítám znovu, některé příběhy zařadil mezi vyprávěcí do hospody a v neposlední řadě tyhle stránky rád doporučuji - bylo by toho teda setsakra škoda. Díky!

Super! Diky!

Super! Diky!

Hurááá

Jsem strašně rád, že v tomhle úžasném projektu budeš pokračovat :-)

Ty delas uplne jako bys to uz

Ty delas uplne jako bys to uz mesic nevedel :-)

Hurá, novej článek na světě.

Hurá, novej článek na světě. A hned dokonce dva. Díky a měj se :-)

Hehe. A to ani nepocitas ty

Hehe. A to ani nepocitas ty deniky z PCT :-)

To je dobrý plán

To je dobrý plán, Franto - držím palce a těším se :)

Já taky :-)

Já taky :-)

Diky! Ja teda taky. Pokud to

Diky!
Ja teda taky. Pokud to nekdy vyjde.